• Ново
Флексибилни Зглобови Уметници Рака Фигура, Цврсто Дрво Декорација,Дрвени Рака Скицирање Модел, за Дома за Статистика Табела Анимации

Флексибилни Зглобови Уметници Рака Фигура, Цврсто Дрво Декорација,Дрвени Рака Скицирање Модел, за Дома за Статистика Табела

DEN 871.20
Износ
Во продавницата.

На сликата се направени од издржлив дрвена структура да гарантира силна издржливост и долговечност.Флексибилни зглобови може да се постави по своја волја, како сакате, многу корисни и корисни за уметници сликарство.Користејќи високо квалитетни цврсто дрво материјал, кој е природен и еколошки.Одлична изработка донесе сјајна површина, што е исклучителна и практични.Може да се користи како уметност скица модели, уметник модели, фотографија реквизити, анимации, украси, табела играчки, итн.Функција : 1. Флексибилни зглобови може да се постави по своја волја, како сакате, многу корисни и корисни за уметници painting2. На сликата се направени од издржлив дрвена структура да гарантира силна издржливост и longevity3. Може да се користи како уметност скица модели, уметник модели, фотографија реквизити, анимации, украси, табела играчки, итн.4. Користејќи високо квалитетни цврсто дрво материјал, кој е природен и еколошки friendly5. Одлична изработка донесе сјајна површина, што е исклучителна и practical Specification : Предмет Тип : Дрвени Hand Material : Цврсти wood Function : Флексибилни зглобови може да се претстави по волја, погоден за уметност скица модели, уметник модели, фотографија реквизити, анимации, украси, табела играчки, итн.Страна : Деца левата рака.Големина : Прибл. 17.5 x 8cm / 6.9 x 3.1 во Пакет Листа : 1 x Дрвени Рака.

За производот

Item Type:
Wooden Hand
Material:
Solid wood
Function:
Flexible joints can pose at will, suitable for art sketch models, artist models, photography props, animations, decorations, table toys, etc.
Hand:
 Children left hand.
Size:
Approx. 17.5 x 8cm / 6.9 x 3.1in
Package List:
1 x Wooden Hand :

Слични предлози