• Ново
U-M pulabo Вшмукување Жилет Носителот Бања Хлапак Носителот Вшмукување Чаша Кука Сива Superior†Квалитет и Креативни Убава

U-M pulabo Вшмукување Жилет Носителот Бања Хлапак Носителот Вшмукување Чаша Кука Сива Superior†Квалитет и Креативни Убава

DEN 51.36
Износ
Во продавницата.

На Вшмукување е лесно да се држи и да се, не се оштети metope, спаси соба простор.Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.Оваа Жилет сопственикот ќе бидат поставени на ѕидот се чисти и суви; и да се подготви за непречено стакло или керамички плочки на вшмукување чаши.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Оваа Жилет сопственикот ќе бидат поставени на ѕидот се чисти и суви; и да се подготви за непречено стакло или керамички плочки на вшмукување чаши.На Вшмукување е лесно да се држи и да се, не се оштети metope, спаси соба простор.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Пакет Including1.

За производот

Слични предлози