• Ново
Куче Чешел Милениче Челик Чешел Милениче Јазол Чешлање Коса Чешел Заоблени Заби Нерѓосувачки Челик Чешлање Алатки за Повеќето Мачки и Кучиња S

Куче Чешел Милениче Челик Чешел Милениче Јазол Чешлање Коса Чешел Заоблени Заби Нерѓосувачки Челик Чешлање Алатки за Повеќето

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Ова куче чешлање чешел стимулира кожата и ја подобрува циркулацијата на крвта, голема за доработка и fluffing вашето домашно милениче коса.Feature Pet Челик Чешел-Боја : Како Што Е Прикажано.Description This куче чешлање чешел, помага да се отстрани кучиња и мачки' tangles, душеци, губат косата и нечистотија.Домашно милениче чешел е направен од нерѓосувачки челик мазна и издржливи.

За производот

Слични предлози