• Ново
Анти-кражба Алуминиум Проектор Таванот Планината Max 44Lbs - Црна/Сребрена, 1 Пакет

Анти-кражба Алуминиум Проектор Таванот Планината Max 44Lbs - Црна/Сребрена, 1 Пакет

DEN 1559.04
Износ
Во продавницата.

Алуминиум таванот проектор загради.Навалување : - 15 степенот до + 15 степен нагоре и надолу, Rotate : 360 степени. 130mm (5.1") и 200mm (7.9") висина задолжително.Нозете прилагодливи од 130mm (5.1") да 320mm (12.6") за мали и големи проектори.Со кабел за управување.

За производот

Слични предлози