• Ново
2 Метри Chiffon 3D Цвет Чипка Работ Скриј Лента за 5 цм Ширина Гроздобер Бела Ивица Кроења Ткаенина Везени Applique Шиење Занает венчаница Разубавувањето DIY Картички Оркеста

2 Метри Chiffon 3D Цвет Чипка Работ Скриј Лента за 5 цм Ширина Гроздобер Бела Ивица Кроења Ткаенина Везени Applique Шиење

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Боја : Бела ; Материјал : Chiffon Ширина : 5 см(1.97").Должина : 2 Метри(ќе бидат испратени во една континуирана парче).Гроздобер стил на лента украсени;Идеален за облека, костими, фустан, завеса DIY за шиење.Одличен подарок за оркестарот ќе дома, облека и така натаму.Со парична казна изработка, изгледа нежни и елегантни.

За производот

Слични предлози