• Ново
Обичните Летната Облека за Жени,Мода Печати О-Вратот Разгореа Ракав Фустан Коктел Партија Лабава Flowy Коленото Должина Фустан

Обичните Летната Облека за Жени,Мода Печати О-Вратот Разгореа Ракав Фустан Коктел Партија Лабава Flowy Коленото Должина

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

16" Должина : 103cm/40.Skater Замав Flowy Лабава Облека Ruched Еластичен Домот Фустан Со Џебови Лето Плажа, Тропска Секси Фустан Вратоврска Вратот Прашка Вест Врвот Фустан Strapless Backless Солидна Боја Гроздобер Жените Макси Фустан Долг Boho Секојдневен Цветни Фустан Шпагети Cami Плус Големина Nightgown Фустан Кратки И Долги Ракави Ракав V Деколте, O-Вратот Кавга Девојка Се Облекуваат Streetwear Свадба Гостин Партија Wrok Деколте Фустан Пролет Цвет Печатени Т-Маица Империја Половината Висока Половината Фустан Комбинација Страна Сплит Памук, Чипка Фустан.★★Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : ❤Нашата облека сите се наменети за Азија слика, што значи дека ќе биде помала од нормалната НИ големини.13" Должина : 104cm/40.Лето без Ракави Beachwear Фустан Секојдневна Работа Свадба Партија Клуб Ноќ Надвор Фустан Долг Макси Кратко Мини Midi Облечи Мода Обичните Секси Бохемски Цветни Печатење Шпагети Коктел Тај-Боја Висока Половината Bodycon Ruched Фустан Crewneck V Деколте, O-Вратот Шарени Фустан Резервоарот Tshirt Туника Врвот Прашка Sundress Рака Појас Елегантен Танц Облечи Џеб 3/4 Ракав Канцеларија Шопинг Polka Фустан Издувам Жените Молив А-Линија Обичен Симпатична Замав Flowy Фустан Прилагодливи Рака Заврши Памук Девојка Подарок за Роденден Фестивал Фустан.34" Големина : XXL / НАС : 12 / велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 117cm/46.06" Должина : 106cm/41.Лесно да одговара на сите видови на коса додатоци, и можете да го носат со модата и темперамент.Ако не сте сигурни големината, ве молиме испратете порака до нас. ♥[OCCASION] : Travel,Daily Wearing,Party,Office,Shopping,Dating,Weekend Gathering,Beach/Sands,Outdoors,Halloween,New Year,Casual,Commute,Anniversary,Baby Shower,Baptism,Birthday,Christma,Cocktail Party,Easter,Engagement,Graduation,Pageant,Prom,Thanksgiving,Valentine Ден Свадба и сл. ❤[ИЗВЕШТАЈ] : ве Молиме контактирајте со нас во случај на било која цел поврзани со проблеми за задоволително резолуција!.Ако постојат брчки,може да железо тоа на ниски температури и се откажам го сув.Големина на Табелата, Големина : S / НАС : 4 / велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 97cm/38.

За производот

Слични предлози