• Ново
LiuliuBull W 5 Слоеви Од Нерѓосувачки Челик, Облека Закачалки S Форма Панталони Чување Облека Закачалки За Складирање Рек Multilayer Складирање Крпа Закачалка (Боја : Сина)

LiuliuBull W 5 Слоеви Од Нерѓосувачки Челик, Облека Закачалки S Форма Панталони Чување Облека Закачалки За Складирање Рек

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

В Функција : . 1. Направени од високо квалитетен челик цевководни материјал.Издржливи и не е лесно да се деформирани. 2. Уникатен дизајн го прави лесно да се суспендира и да се размонтираат панталони брзо и ефикасно. 3. Не се лизга капи на двата краја, удобно да се допре, не е лесно да падне.

За производот

Слични предлози