• Ново
Брејди 47172 Премиум Fiberglass Не Пушењето Знак, 7 X 10, Легенда Не Пушењето Натпревари Или Отворете Lights

Брејди 47172 Премиум Fiberglass Не Пушењето Знак, 7 X 10, Легенда Не Пушењето Натпревари Или Отворете Lights

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Графика се трајно вградени во знак панел, овозможувајќи за употреба во најтешките средини.Одлична хемиски и отпорност на триење.Идеален за внатрешна и надворешна употреба.Услуга температура од -40°F до 193°F (-40°C до 90°C).Брејди Corporation произведува знаци, ознаки, принтери, и други индустриски безбедност и за идентификација на производите.Брејди беше основана во 1914, е со седиште во Милвоки.со, Висконсин, и ги исполнува упатствата на Меѓународната Организација за Стандардизација (ISO) 9000 стандардите.

За производот

Слични предлози