• Ново
iEFiEL Деца Девојки Балет Танц Плен Шорцеви Спорт Фитнес Тренингот Јога Велосипедизам Работи Activewear Шорцеви

iEFiEL Деца Девојки Балет Танц Плен Шорцеви Спорт Фитнес Тренингот Јога Велосипедизам Работи Activewear Шорцеви

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Еластична затворање.Рака Мие Само.Девојка танц плен шорцеви, тенок се намали.Еластичен и дише ткаенина со еластична корселе, бендот на нога за да се спречи gapping.Може да фитил пот далеку да се задржи вашите деца пријатна и удобна.Погоден за џез, хип хоп танц пракса, јога, тренингот, вежбите, итн.Ве молиме проверете ја големината јасно пред купување, рака мие.Сет Вклучуваат : 1 Пар на Кратки Панталони Состојба : Нова без ознака Материјал : Полиестер, Spandex Боја : Multicolor(како што сликите покажуваат) Ознака Не.-|-Се препорачува за Деца Големина-|Половината-|-Хип|-Должина- -6|-6-|-21.0-27.0"/53-68cm-|-23.0"/58cm-|-7.0"/18cm -8|-8-|-22.5-29.0"/57-74cm-|-25.0"/63cm-|-8.0"/20cm -10-|-10|-24.5-31.5"/62-80см-|-26.0"/66cm-|-9.0"/23cm -12-|-12|-26.0-33.0"/67-84cm-|-28.0"/72cm-|-9.0"/24cm.

За производот

Слични предлози