• Ново
XZGDEN Супериорен 40 mm highperformance Гума 360degree Вртливата Castor Количка Мебел Тркала Мобилни Компоненти

XZGDEN Супериорен 40 mm highperformance Гума 360degree Вртливата Castor Количка Мебел Тркала Мобилни Компоненти

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Послушни, мазна тркалање тркала се движат fluidly заедно сите рамни површини без џвакање до конкретните во вашата гаража.Тие се цврсти решение за лесно позиционирање на вашиот челик стои на било посакуваната област и други опасности и annoyances. 4 завртка плоча монтажа и тврда гума 360 степени ротирачки тркала.Highperformance челик, двојно топката имајќи вртливата главата.Тркала тип : цврсти црна гума, обична имајќи;?Челик центар за добра цврстина и трајност.ТЕШКИ CASTORS Мазна & тивка & стабилна.Nonslip тркала со жлеб рабови за дополнителна контрола.Тип на тркала : Црна гума, обична лежишта.Материјал : гума.Вкупна висина : околу. 5.5 cm.Големина на тркало : Прибл. 4cm.Гуми ширина : Прибл. 1.5 cm.Големина на монтажа плоча : прибл. 4.5 x 3.8 cm.Максимално оптоварување : 40 kg/по ролери.Пакувањето Содржи : 1 x вртливата castors MONEY ГАРАНЦИЈА за враќање на : Сите castor тркала поставува се продаваат со 100% пари гаранција за враќање на, само во случај дека не сте задоволни со вашето купување.Едноставно да стапат во контакт со нас, и ние ќе рефундирање на дека.Тоа е толку едноставно!И ние може да обезбеди секој скапоцени клиент професионален настава онлајн 24 часа.

За производот

Слични предлози