• Ново
ERGOU Ѕид Виси Складирање Торба Транспарентен 16 Оддел , Мулти-Слој , Виси Џеб, Гардероба Виси Плакарот Торба за во Спалната соба / на Врата,Џебови Дома Организатор

ERGOU Ѕид Виси Складирање Торба Транспарентен 16 Оддел , Мулти-Слој , Виси Џеб, Гардероба Виси Плакарот Торба за во Спалната

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

СУПЕР ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија : повеќе џебови кои ги задржи сите мали објекти со цел;Кога не се користи, кеси може да биде укината за лесни за складирање.Тоа може да бидат исчистени од внатре, дури и ако прав паѓа во тоа.Материјал : ПВЦ,Големина : 80×42 CM.Таа заштедува простор и создава вредни, вертикална простор за складирање - дали во бањата или во спалната соба.СРЕДИ И ОРГАНИЗИРА : Овие виси складирање џебови се совршени за употреба како спална соба или гардероба единица за складирање за да им помогне го задржи нешта уреден, каде што се најпотребни - дали облека или чевли складирање.Сите предмети што сакате да се организира може да се стави во чување торба.♥♥Виси складирање организатор е многу лесно да се чисти.Спецификација : -Материјал : ПВЦ-Големина : 80×42 CMFeatures : ♥♥Издржливи, водоотпорен и еколошки♥♥Супер простор за заштеда на енергија, повеќе џебови кои ги задржи сите мали објекти со цел♥♥Кога не се користи, кеси може да биде укината за лесно складирање♥♥Додадете убавина и личност да се направи вашата соба домот♥♥Совршен за спална соба, бања, кујна и канцеларија♥♥Ѕид складирање виси торба може да се сместат многу објекти како што се куклите,играчка автомобили,копчиња,кабел за податоци,далечински управувач,итн.

За производот

Слични предлози