• Ново
Слатка Jojo Цветни Дизајни Трендафил Цвеќе Ткаенина Меморијата За Кодови Фото Огласна Табла - Руменило Розова Теал Тиркизна Аква Сина, Сива Поп Цвет Boho Стара Шик Моде

Слатка Jojo Цветни Дизајни Трендафил Цвеќе Ткаенина Меморијата За Кодови Фото Огласна Табла - Руменило Розова Теал Тиркизна

DEN 308.88
Износ
Во продавницата.

Белешка одбор димензии се 13.x 13.Секој мемо одбор има координирање на копчето детали и декоративна лента, така што можете да вметнете слики, белешки и потсетници.Метал Закачалки за Назад за лесно да виси.Нема Собрание Е Потребно.Овој дизајн е за појавување на додатоци како што е прозорец третмани, попречува, туш завеси, меморија фото одбори, телото навлаки и украсни перници.Answer : ___________________________ Note : Pushpins не може да се користи со овој меморандум одбор.Тој е дизајниран со декоративна лента за лизгање вашиот mementos зад себе.Прикажи ги исклучите разгледници, белешки и фотографии на оваа ткаенина мемо табла со копчето детали.Само се лизга вашиот mementos зад декоративна лента за креирање на ангажирање на дел од оригиналната ѕид уметност.Овие симпатична белешка одбори се создадени за да се координираат со појавување на детска постелнина сетови.Дури и ако не сте го купиле сет постелнина, овие прекрасни украси ѕидот може да го подобри оркестарот на секоја соба.

За производот

Слични предлози