• Ново
ShunFudz Половината Тренер Појас, Мулти-Функционален Фитнес Половината Еластичен Појас Дигање Потење Половината Заштитен Појас за Спорт Фитнес Јога(S-2090cm)

ShunFudz Половината Тренер Појас, Мулти-Функционален Фитнес Половината Еластичен Појас Дигање Потење Половината Заштитен

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Еластична дизајни на грбот, може да се прилагоди на големината како ви се допаѓа, едноставен и лесен.Neoprene ткаенина, не е лесно да се pilling, парична казна крои, еластична и водоотпорен.Добро спојување, прецизност линија, нека вашата кожа се чувствуваат поудобно по носењето.Стабилна кука & јамка, прилагодлив лепило копчето, може да се вметнат по волја, не е лесно да падне.Безбедно и дише, се грижи вашиот половината време на вежбање.Дише мрежа површината.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Половината Тренер Појас Материјал : Neoprene Факултативна Големина : Прибл.S 20 x 90cm / 7.9 x 35.4 во M 20 x 105cm / 7.9 x 41.3 во L 23 x 117cm / 9.1 x 46.1 во Сезона : Пролет, лето, есен и зима може да се носи Соодветна за : Јога, фитнес, џогирање, качување, сауна, итн.Е применливо : Спортски заштитна, пот половината појас.Пакет Листа : 1 x Половината Појас .

За производот

Слични предлози