• Ново
Прилагодливи Gooseneck Стојат Држач за полнење за Motorola Симбол LS2208 LS2208AP бар-код Скенер Читателот 20-61019-02R (Бела)

Прилагодливи Gooseneck Стојат Држач за полнење за Motorola Симбол LS2208 LS2208AP бар-код Скенер Читателот 20-61019-02R

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Прилагодливи стојат, лесно да се промени позицијата и висината и да добијат право скенирање агол, како сакате.За употреба со други баркод скенери на сличен дизајн и големина, ве молиме контактирајте со нас пред купување за да бидете сигурни дали gooseneck стојат добро се вклопува во неа.Лесно да се соберат и да се направи вашиот рачен скенер рацете слободни скенер или фиксна презентација скенер.Трибината е исто така лесно да се quaickly расклопуваат, погодно за чување и транспорт на,, ви овозможува да го поставите вашиот скенер насекаде yuo сакате.Gooseneck бар-код Скенер да Застане за LS2208, Hands Free Прилагодливи бар-код Скенер Holder Fit за сите LS2208 модели : LS2208-SR20007 LS2208-SR20001 LS2208-SR20007 R LS2208-SR20001 R LS2208-SR20007 NA LS2208-SR20001 NALS2208-SR20111 R LS2208-SR20261 R LS2208-SR20361 R LS2208-SR20371 R LS2208-SR20377 R LS2208-SR20401 RLS2208-SR20547 R LS2208-SR20541 R LS2208-1 AZD0200 Z LS2208-1 AZD0200 ZR LS2208-7 AZD0200 ZLS2208-7 AZU0100 ZNA LS2208-1 AZU0100 ZNA LS2208-1 AZU0100 ZR LS2208-APZK0100 Z LS2208-7 AZU0100 ZRLS2208-1 AZS0100 Z LS2208-1 AZR0800 S LS2208-APZK0100 ZR LS2208-7 AZD0200 ZR LS2208-1 AZS0100 ZR LS2208-1 AZR0800 SR, итн.Било прашање пред купување или за проблем во текот на користење, само контактирајте Partshe за бесплатна техничка поддршка.Ако сакате да го користите за други бар-код скенер модели, подобро да не контактирате пред купување за да бидете сигурни дали тоа одговара на вашиот уред.Gooseneck Застане за полнење за Motorola Симбол LS22xx бар-код скенер, направени од високо квалитетна ABS + PC + челик, шок-отпорни и стабилна.Одговара за Зебра (порано Motorola Симбол) LS2208 LS2208 AP скенер : S2208-SR20007 NA, LS2208-SR20001 NA, LS2208-SR20007 R, LS2208-SR20001 R, LS2208-SR20371 R, LS2208-SR20377 R, LS2208-SR20261 R, LS2208-SR20401 R, LS2208-SR20007, LS2208-SR20001, LS2208-7 AZD0200 Z, LS2208-1 AZD0200 Z, LS2208-SR20547 R, LS2208-SR20541 R, LS2208-SR20361 R, LS2208-SR20111 R, LS2208-1 AZD0200 ZR, итн.

За производот

Слични предлози