• Ново
BAISITEJIA Пен Носителот, Десктоп Диносаурус Јајца Молив Носителот Козметички Storge Организатор Четка Сад

BAISITEJIA Пен Носителот, Десктоп Диносаурус Јајца Молив Носителот Козметички Storge Организатор Четка Сад

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

【Повеќе намени】Совршен за вашето биро организација.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Диносаурус јајца форма со 3 стојат рачки на дното изгледа симпатична и стабилна.Тоа може да се одвои на големи и мали, па Тоа е отстранливи.

За производот

Слични предлози