• Ново
Игра Време Филаделфија Орли Конкурент Серија Watch (Модел: МАК-CMP)

Игра Време Филаделфија Орли Конкурент Серија Watch (Модел: МАК-CMP)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Увезени.Погоден за секојдневна начин на живот употреба со weatherproofing до 3 БАНКОМАТ/30 Метри.Случај Дијаметар : 49 милиметри.Висок Квалитет На Јапонски Прецизност Кварц Движење.ГОЛЕМИ ФАНОВИ ќе сакаат да дадат изјава како што тие го носат со гордост за град (или ривали!) за да ја видите.Совршен, внимателен роденден, годишнина, или Божиќ подарок за МАК фан во вашиот живот.Овој рачен часовник има трајни contoured нерѓосувачки челик бенд со заклучување затворач.Нерѓосувачки челик случај назад.Три страна Јапонски кварц движење, Случај дијаметар 44mm, Бендот ширина 22 mm.Отпорен на вода до 3 БАНКОМАТ (30 метри/100 метри).

За производот

Слични предлози