• Ново
BISXOTY Виткање Кука,360° Ротирачки самолепливи Кујна Куки,Ѕид Полица за Складирање Кука,Удар-Слободен Мултифункционален Rotatable Шест-Ноктот Складирање Кука

BISXOTY Виткање Кука,360° Ротирачки самолепливи Кујна Куки,Ѕид Полица за Складирање Кука,Удар-Слободен Мултифункционален

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

【Силен и Висок носивоста】 : Силна само-лепило кука, со помош на силно лепило, со висока вискозност и висок носивоста, водоотпорен, анти-корозија и ' рѓа.Тоа не бара дупчење и не на штета на ѕидот. 【Лесно да го Инсталирате, Нема Потреба да се Вежба】 : Ова самолепливи кука е многу лесно да се инсталира.Само откине заштитен слој на грб и ставете го во саканата позиција.Ѕидот треба да се чува суви и чисти за време на инсталацијата.Тоа ќе биде подобро да се чека 24 часа пред да виси на предмети по инсталацијата.Кога демонтирање, се топи лепак со греење со фен за коса, кои лесно може да се расклопуваат. 【Широко Апликација】 : Оваа кука е погодна за кујна, бања, спална соба, дневна соба, итн.Тоа може да висат облека, облека, бања пешкири, чадори, шалови, кеси, чанти, капи, копчиња, палта, панталони, кујнски прибор, итн. 【Претпазливост ве Молиме】 : Ова лепило кука не се препорачува за бесење тешки, скапи или кршливи предмети.Тоа не е препорачливо да го користите овој кука на вар ѕидови, малтер ѕидовите, нерамни површини на суви ѕидови, и текстура позадина. 【Моден дизајн】 : Оваа кука е многу убави, нежни и елегантни, погоден за поврзување со голем број на ѕидовите, без оштетување на севкупниот дизајн смисла на ѕидови или куќи.

За производот

Слични предлози