• Ново
ZZABC 360 Агол Мини Проектор Таванот Планината YG400 RD805 YG500 GM60 GP9 Заградата на Држачот за Ѕид Виси (Боја : Како што е Прикажано, Големина : Една Големина)

ZZABC 360 Агол Мини Проектор Таванот Планината YG400 RD805 YG500 GM60 GP9 Заградата на Држачот за Ѕид Виси (Боја : Како

DEN 1545.84
Износ
Во продавницата.

Изработени од алуминиум.Компатибилен со сите видови на мини-проектори, дигитални камери.Компактен и пренослив инсталација, вклучувајќи ги и монтажа завртки за лесна инсталација.Компатибилен со повеќето CCTV камери за повеќето мини проектори и DLPs, дигитални камери, camcorders или 35mm SLR фото апарати.Широк спектар на апликации : системи за видео надзор DVR камери, дома системи за мониторинг, мини проектори (LED / DLP проектори).Изработен од алуминиумска alloy Compatible со сите брендови на мини-проектори, дигитални cameras Compact и преносни инсталација, вклучувајќи ги и монтажа завртки за лесно installation Compatible со повеќето CCTV камери за повеќето мини проектори и DLPs, дигитални камери, camcorders или 35mm SLR cameras Wide спектар на апликации : системи за видео надзор DVR камери, дома системи за мониторинг, мини проектори (LED / DLP проектори)1.5 кг товарот печат и формирање 11.2 mm челик plate Note : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-2mm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Количина : 1 buc.

За производот

Слични предлози