• Ново
Sumen Мажите Активни Основни Jogger со Џебови Еластичен Појас Спортски Панталони Baggy Панталони

Sumen Мажите Активни Основни Jogger со Џебови Еластичен Појас Спортски Панталони Baggy Панталони

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

5" Големина : L -US : 29 -ЕУ : 72 -Хип : 110cm/43.3" -Половината : 66-76cm/25.6" -Половината : 74-84cm/29.5" -Inseam : 73cm/28.мажите е затворен дното мала тежина sweatpant мажите еластичен спорт панталона еластична-половината со drawstring брз сува светлина-тежина дише мажите премиум не-железо директно одговара невидливи flex обичен пред панталона акција водоотпорен снег жадувам, црна, големина xx-large мажите еластичен спорт панталона еластична-половината со drawstring брз сува светлина-тежина дише мажите тенок-одговара панталона мажите водат тенок одговара одговараат на одделни машки премиум удобност класичен одговара pleat проширување половината панталона.Големина : M -US : 28 -ЕУ : 70 -Хип : 106cm/41.7" -Половината : 64-74cm/25.2" -Inseam : 74cm/29.7" Големина на : XXXXXXL -US : 35 -ЕУ : 84 -Хип : 134cm/52.9" Големина : XXXXXL -US : 34 -ЕУ : 82 -Хип : 130cm/51.3" Големина : XXL -US : 31 -ЕУ : 76 -Хип : 118cm/46.9" Големина : XL -US : 30 -ЕУ : 74 -Хип : 114cm/44 8.5" -Должина на : 104cm/40.5" -Должина на : 98cm/38. ✪Големина РАБОТИ МАЛИ!!!Ве молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел.7" -Inseam : 72cm/28.

За производот

Слични предлози