• Ново
YANCAI 20/50/100 Компјутери Мултифункционален Мини Транспарентна Пластика Клип, за Облека Линија, Торба Запечатување, Чип Чанти, Облека, Игли, Виси Слика(2.5 cm 20pcs)

YANCAI 20/50/100 Компјутери Мултифункционален Мини Транспарентна Пластика Клип, за Облека Линија, Торба Запечатување, Чип

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Лесен за користење и носење на облека линија, торба запечатување, чип чанти, облека, игли, виси фотографии и така натаму.Одлично за бебе облека, плунка крпа, ѕид фото декорација, memo (мемо) или други мали животни. Одлично за бебе облека, плунка крпа, ѕид фото декорација, memo (мемо) или други мали животни.Големина : S : 2.Користење, овие облека закачалка тела да колче вашите алишта надвор на закачалки - фирма грчевито држејќи се за акција ќе го спречи вашата облека од дува далеку во правец!.

За производот

Слични предлози