• Ново
Aexit 2 Парчиња Аудио и Видео Додатоци BNC Женски РКА Машки RF Coax Конектор за Конектори & Адаптери Камера за видео надзор

Aexit 2 Парчиња Аудио и Видео Додатоци BNC Женски РКА Машки RF Coax Конектор за Конектори & Адаптери Камера за видео надзор

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Име на производ : BNC да РКА Конектор;Connector Type : BNC Женски РКА Машки.Материјал : Метални Легури;Боја : Сребро На Ѕвонење.Димензии : 3.5 х 1.1 cm/ 1.4" x 0.4" (L*D).Нето Тежина : 12g.Пакет Содржина : - 2 x BNC Женски РКА Машки Конектори.Спецификации : Опис : Овој Конектор е BNC Женски РКА Машки дизајн.Може да се широко се користат во системи за видео надзор видео систем.

За производот

Слични предлози