• Ново
Asixx Безжичен WIFI Картичка, Мини Безжичен WIFI Картичка, WIFI 2 во 1 Картичка со Најмногу 150 Mbps Пренос Курс за Intel/ATI/AMD PCI-E AGP Картичка Компјутер

Asixx Безжичен WIFI Картичка, Мини Безжичен WIFI Картичка, WIFI 2 во 1 Картичка со Најмногу 150 Mbps Пренос Курс за Intel/ATI/AMD

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Карактеристики : Погоден за Intel/ ATI/ AMD PCI-E AGP Картичка на Компјутер. (Не се погодни за Леново/ IBM/ SIS/ ПРЕКУ stamen група компјутер.) Поддржува Безжична 4.0 стандард, исто така компатибилна со Безжичната 3.0/ 2.1/ 2.0. Безжична поддршка 802.11 B/ G/ N. До 150 Mbps пренос стапка, обезбедува брзо мрежа брзина и широк опфат.Спецификации : Компатибилност : За Intel/ ATI/ AMD PCI-E AGP Картичка на Компјутер. (Не се погодни за Леново/ IBM/ SIS/ ПРЕКУ stamen група компјутер.) Безжична : V4.0 Безжична : 802.11 B/ G/ N Интерфејс : Мини PCI-E (x 2.5 3cm) Пренос го Оценувате : 150 Mbps Тежина : 2g Пакет Листа : 1 * Мини Безжичен WIFI 2 во 1 Картичка .

За производот

Слични предлози