• Ново
Деца Ќебе Фланелен Боксери Sherpa Руно Бебе Ќебе Ленти Дизајн Топло Мека Зима Креветчето Големина Деца Кадифен Fuzzy Микрофибер Цела Сезона Лесни Ќебе (Сива, 27X39-Бебе)

Деца Ќебе Фланелен Боксери Sherpa Руно Бебе Ќебе Ленти Дизајн Топло Мека Зима Креветчето Големина Деца Кадифен Fuzzy Микрофибер

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

[ Материјал ] : 100% Пријателски Кадифен Фланелен боксери и Sherpa, цела Сезона Мек Материјал, Firendly за Деца, Лесни, Дише и Издржливи.Многу Топло за Зима!.Големина ] : 27"x39" , голема големина за Деца, деца, момчиња, девојки.Можете лесно може да се свитка и да пакувам во торба кога патувате, исто така, може да се користи во шетач, бебешко столче и да игра рампа итн. [ Печати Дизајн ] : Фланелен боксери со бела sherpa Стил Деца Ќебе За Бебе,Деца, Момчиња, Девојки, деца. [ Услужни и Пријателски за Деца Кожата ] : мека, мазна површина ткаенина е 100% микрофибер полиестер ткаенини.Фланелен боксери хумор sherpa прави ноќта топло и удобно. [ Лесно се Грижи ] : Машина за миење со ладна вода со слични бои.Собори сува ниска.Не кајгана. [ Клиентите Прво ] : Доколку имате прашање во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас , со кликнете постави прашање.Uozzi Дома ќе ви помогне ПОБРЗО.

За производот

Слични предлози