• Ново
Vaskey 3Pcs Цртан филм Симпатична Лепило Куки Ѕид Закачалки Куки Водоотпорен Нерѓосувачки Челик Куките

Vaskey 3Pcs Цртан филм Симпатична Лепило Куки Ѕид Закачалки Куки Водоотпорен Нерѓосувачки Челик Куките

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Пакетот вклучува : 3 * куки, материјал : не ' рѓосувачки челик+ пластика.Здрав и Моќни Силна само лепило и од не ' Рѓосувачки Челик може да се обезбеди дополнителна сила и издржливост.Функционален и Модерен Изглед - Стилски куки, убава и практична, компатибилен со било кој друг современ дизајниран дома декор.Лесно да се Инсталира - Не треба да се вежба, само тргни исклучите заштитен слој во грбот и држи ја на саканата положба.Широко Апликација - Погодни за вашата спална соба, бања, кујна и канцеларија.Пакетот вклучува : 3 * куки, материјал : не ' рѓосувачки челик+ пластика.Здрав и Моќни Силна само лепило и од не ' Рѓосувачки Челик може да се обезбеди дополнителна сила и издржливост.Лесно да се Инсталира - Не треба да се вежба, само тргни исклучите заштитен слој во грбот и држи ја на саканата положба.Функционален и Модерен Изглед - Стилски куки, убава и практична, компатибилен со било кој друг современ дизајниран дома декор.Широко Апликација - Погодни за вашата спална соба, бања, кујна и канцеларија.

За производот

Слични предлози