• Ново
Aexit 2.1 mm x Компјутер 5.5 мм DC Моќност Спојка Машки да се Женски Паралелно Кабли за Конектори Црна

Aexit 2.1 mm x Компјутер 5.5 мм DC Моќност Спојка Машки да се Женски Паралелно Кабли за Конектори Црна

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Главната Боја : Црна; Големина : 41mmx12.5mm/ 1.6inx0.5in (L*D). 2.1 mm x 5.5 мм DC Моќност Спојка Машки да се Женски Конектор.Материјал : ABS, Metal.Net Тежина : 5g.Пакет Содржина : 1 x DC Моќност Спојка.Опис : 2.1 mm x 5.5 мм DC Моќност Спојка Машки да се Женски Connector A добра замена за старите и оштетени деца.

За производот

Слични предлози