• Ново
YMYGCC чевли кутии Свитлива Пластовидно Транспарентна Пластика Фиока Кутија за Складирање Кутија Кутија Рек Чевли Складирање Фиока Завршувањето Складирање Кутија (?

YMYGCC чевли кутии Свитлива Пластовидно Транспарентна Пластика Фиока Кутија за Складирање Кутија Кутија Рек Чевли Складирање

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Бојата ќе заличи било простор за живеење.Овие кутии се дојде рамен спакувани така што сите што треба да направите е да се свитка нив и ги стави заедно.Ова се постигнува со умен нодули на врвот на пластика која слот во дупките на дното.Овие големи јасно пластични кутии се брилијантно разноврсна и може да се користи во целиот дом; дали тоа да биде за чевли складирање или канцеларија организација.Било какви проблеми што ги имате, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние сме секогаш тука да ви помогнат и одговор во рок од 24 часа.Функција : Боја : random Material : Plastic Size : 29 x 20x 11.5 cm Package вклучуваат : 1 x Чевли складирање кутија.

За производот

Слични предлози