• Ново
wendeekun DisplayPort да DVI Адаптер, Дп Display Port да DVI Конвертор, Мини ДП да DVI Кабел Адаптер Бакар Диригент 4K 1080P со ABS Домување(1.5 м)

wendeekun DisplayPort да DVI Адаптер, Дп Display Port да DVI Конвертор, Мини ДП да DVI Кабел Адаптер Бакар Диригент 4K

DEN 813.60
Износ
Во продавницата.

Конектори не се блокира пристаништа во непосредна близина на компјутер и има долг животен век.Поддршка за 1080 P, поддршка на резолуции до 4k, и совршен аудио помине преку за некомпресирани дигитални 7.1, 5.1 или 2 канали.Goldplated диригент има силна отпорност на корозија и може да го зголеми конективност.Внатрешната ткаени фолија намалува пречки и ја подобрува сигнал за квалитет.Ергономски дизајн, лесно да се приклучете и исклучете, погодна за подолг десктоп или обработени екранот.Со ABS домување, што го прави има максимална трајност и висока сигурност, не е лесно да се оштети.Функција : 1. Конектори не се блокира пристаништа во непосредна близина на компјутер и има долг животен век. 2. Поддршка за 1080 P, поддршка на резолуции до 4k, и совршен аудио помине преку за некомпресирани дигитални 7.1, 5.1 или 2 канали. 3. Goldplated диригент има силна отпорност на корозија и може да го зголеми конективност.Внатрешната ткаени фолија намалува пречки и ја подобрува сигнал за квалитет. 4. Ергономски дизајн, лесно да се приклучете и исклучете, погодна за подолг десктоп или обработени екранот. 5. Со ABS домување, што го прави има максимална трајност и висока сигурност, не е лесно да се оштети.Спецификација : Предмет Тип : Мини ДП да DVI Кабел Материјал : ABS Домување Боја : Црна Резолуција : Поддршка 4k резолуција до 1080 P Пакет Листа : 1 x Мини ДП да DVI Кабел.

За производот

Item Type:
Mini DP to DVI Cable
Material:
ABS Housing
Color:
Black
Resolution:
Support resolutions up to 4k 1080P
Package List:
1 x Mini DP to DVI Cable :

Слични предлози