• Ново
,Дрвени Рака Скицирање Модел, Трајни Таписерии и Практични Уметници Рака Слика, за Маса Дома

,Дрвени Рака Скицирање Модел, Трајни Таписерии и Практични Уметници Рака Слика, за Маса Дома

DEN 318.96
Износ
Во продавницата.

Флексибилни зглобови може да се постави по своја волја, како сакате, многу корисни и корисни за уметници сликарство.На сликата се направени од издржлив дрвена структура да гарантира силна издржливост и долговечност.Користејќи високо квалитетни цврсто дрво материјал, кој е природен и еколошки.Одлична изработка донесе сјајна површина, што е исклучителна и практични.Може да се користи како уметност скица модели, уметник модели, фотографија реквизити, анимации, украси, табела играчки, итн.Функција : 1. Флексибилни зглобови може да се постави по своја волја, како сакате, многу корисни и корисни за уметници painting2. На сликата се направени од издржлив дрвена структура да гарантира силна издржливост и longevity3. Може да се користи како уметност скица модели, уметник модели, фотографија реквизити, анимации, украси, табела играчки, итн.4. Користејќи високо квалитетни цврсто дрво материјал, кој е природен и еколошки friendly5. Одлична изработка донесе сјајна површина, што е исклучителна и practical Specification : Предмет Тип : Дрвени Hand Material : Цврсти wood Function : Флексибилни зглобови може да се претстави по волја, погоден за уметност скица модели, уметник модели, фотографија реквизити, анимации, украси, табела играчки, итн.Страна : Деца левата рака.Големина : Прибл. 17.5 x 8cm / 6.9 x 3.1 во Пакет Листа : 1 x Дрвени Рака.

За производот

Item Type:
Wooden Hand
Material:
Solid wood
Function:
Flexible joints can pose at will, suitable for art sketch models, artist models, photography props, animations, decorations, table toys, etc.
Hand:
 Children left hand.
Size:
Approx. 17.5 x 8cm / 6.9 x 3.1in
Package List:
1 x Wooden Hand :

Слични предлози