• Ново
Обичните Летната Облека за Жени,Мода Печати О-Вратот Разгореа Ракав Фустан Коктел Партија Лабава Flowy Коленото Должина Фустан

Обичните Летната Облека за Жени,Мода Печати О-Вратот Разгореа Ракав Фустан Коктел Партија Лабава Flowy Коленото Должина

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

94" Големина : XL / НАС : 10 / велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112cm/44. ❤[ФУНКЦИЈА] : Повлечете за Фустан,А-Линија Фустан,Одблесокот Ракав Фустан,O-Вратот Фустан,Коленото Должина Фустан,Печати Фустан,Ова е еден неврзан фустан со посебен дизајн кој може да се покаже вашата совршена фигура, се направи повеќе привлечна, и лесно може да се контролира партии, саем,коктел, плажи и други прилики.Големина на Табелата, Големина : S / НАС : 4 / велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 97cm/38.Ако постојат брчки,може да железо тоа на ниски температури и се откажам го сув.★★Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : ❤Нашата облека сите се наменети за Азија слика, што значи дека ќе биде помала од нормалната НИ големини.Лето без Ракави Beachwear Фустан Секојдневна Работа Свадба Партија Клуб Ноќ Надвор Фустан Долг Макси Кратко Мини Midi Облечи Мода Обичните Секси Бохемски Цветни Печатење Шпагети Коктел Тај-Боја Висока Половината Bodycon Ruched Фустан Crewneck V Деколте, O-Вратот Шарени Фустан Резервоарот Tshirt Туника Врвот Прашка Sundress Рака Појас Елегантен Танц Облечи Џеб 3/4 Ракав Канцеларија Шопинг Polka Фустан Издувам Жените Молив А-Линија Обичен Симпатична Замав Flowy Фустан Прилагодливи Рака Заврши Памук Девојка Подарок за Роденден Фестивал Фустан.❤[МАТЕРИЈАЛ] : Направен од висок квалитет на cottonblend материјал, мека на допир, лесни и flowy,носите удобна и не е иритирачки.

За производот

Слични предлози