• Ново
Родител Единици Прозорец Старател Супер Затка, 2-Count

Родител Единици Прозорец Старател Супер Затка, 2-Count

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Супер затка.Прозорецот старател.Пренослив.Земја на потекло сад.Ова едноставно супер уред ефикасно запира windows од отворањето премногу далеку.Супер Затка е поставен надвор од дофатот на децата, но во опсегот на родителите, значително намалување на ризикот од паѓање.Нема касета е потребно, па родителите можат да се приспособат како што е потребно.Завртете го оптоварување странично и Супер Затка работи на лизгачки стаклени врати и огледува плакари лизгачки врати од отворањето премногу далеку.

За производот

Слични предлози