• Ново
12pcs Хартија Фенер Ткиво Пом Poms Цвет Виси Декорација за Полнење, Партија Тематските за Свадба, Роденден, Прослава Бебе Туш Партија Декорација (Злато Розова Беж)

12pcs Хартија Фенер Ткиво Пом Poms Цвет Виси Декорација за Полнење, Партија Тематските за Свадба, Роденден, Прослава Бебе

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Тоа ќе ви донесе добро празнично расположение, која може да се загрее вашата партија и прослава.Тие се преносни и мала тежина.Ткиво хартија пом poms е за 52g секој пакет.На хартија фенер е направен од премиум здрав хартија, тоа е издржлив и згодна.

За производот

Слични предлози