• Ново
Colorido Стигнале Флексибилни Жанила Duster Рака Duster Перат Прашина Четка Прашина Отстранување Чистење Алатка за Домашната Канцеларија, Автомобил, Компјутер, клима Сина

Colorido Стигнале Флексибилни Жанила Duster Рака Duster Перат Прашина Четка Прашина Отстранување Чистење Алатка за Домашната

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Материјал : Жанила; Најкратката Должина : 28cm/11.02", Најдолго Должина : 78cm/30.71" (Прибл.);.Широко се користи : погоден за чистење на автомобили, соба агли, кујната кабинети, електронска опрема прашина, чиста софи, таванот агли и така натаму;.Жанила предиво duster, силната апсорпција на вода, нема нарушување или пад на косата.Нерѓосувачки челик стап е удобно да се одржи и трајни производи за употреба.Ги отстранува прашината и да достигне ефикасно било која површина како светилки, прозорецот, baseboards, ѕидови, webs, cobwebs, ролетни, фенери, високи прозорци, тавани, spider webs, фанови, нијанси, троседот, домашно милениче коса, полен;.Продолжи дизајн го прави полесно да се чисти високо или подлабоки делови.Bendable главата е ефикасна за да ги избрише прашина за тешко да се постигне места.Може да се користи за чистење на куќа, автомобил, компјутерски бироа и салон, итн.Точка Име : Duster Четка Материјал : Жанила Карактеристики : Стигнале, Чистење Алатка, Прашина Отстранување На Најкратката Должина : 28cm/11.02", Најдолго Должина : 78cm/30.71" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Duster Четка;.

За производот

Слични предлози