• Ново
Вест Жените Neoprene Сауна Кошула Пот Вест Тренингот На Телото Shaper Резервоарот Врвот Корсет Жените Корсет (L)

Вест Жените Neoprene Сауна Кошула Пот Вест Тренингот На Телото Shaper Резервоарот Врвот Корсет Жените Корсет (L)

DEN 357.60
Износ
Во продавницата.

Нашите корсет врвот со двоен слој висока компресија дизајн, внатрешен слој работа како навивам појас за да го израмните стомакот веднаш, и надворешниот слој со 4 куки ви овозможи да се прилагоди на компресија треба, кријат испапчен на стомакот да се создаде непречено без тркалајќи,збогатете го вашиот тренинг и обликуваат половината да биде потенок.Двоен слој висока компресија дизајн,внатрешен слој работа како навивам појас израмните стомакот, трим вашиот стомак половината.Надворешниот слој компреси испапчен на стомакот да се создаде непречено без тркалајќи,го подобрува вашиот тренингот и обликуваат половината да бидат повеќе потенок,може да се носи под секојдневната облека.

За производот

Слични предлози