• Ново
5Pcs Облека Закачалка Против Пролизгување Antideformation Алуминиум Сушење Рек Закачалки Гардероба Простор Saver Облека Складирање Rack(Шампањ)

5Pcs Облека Закачалка Против Пролизгување Antideformation Алуминиум Сушење Рек Закачалки Гардероба Простор Saver Облека

DEN 1535.76
Износ
Во продавницата.

Направен од висок квалитет на метал, убава и издржливи. Windproof дизајн, издржлива. Мило дизајн, нема да се грижите за вашата облека лизгање било повеќе. Тежина полесни и потрајни, да ви даде моден стил на живот. Пакет се вклучени : 5 x облека закачалки.Големина : 42cm*20cm , дебели 1.2 CMPackage се вклучени : 5 x облека hangers Suit за : Облека,блузи,кошули,костуми Една тежина : 47g Material : Алуминиум Легура,metal Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.2.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

За производот

Слични предлози