• Ново
DBM УВОЗОТ Сет на 10 Компјутери Центар Полица Остатокот Клип за Загради да се Откажам Стакло, Дрво Или Метал Полица

DBM УВОЗОТ Сет на 10 Компјутери Центар Полица Остатокот Клип за Загради да се Откажам Стакло, Дрво Или Метал Полица

DEN 379.20
Износ
Во продавницата.

Поставено На 10 Компјутери Центар Полица Остатокот Клип За Загради Да Се Откажам Стакло, Дрво Или Метал Полица.Цинк Заврши; Компатибилен Со Дрвени, Метални Или Стакло Shelving.Лесно Рамнотежа Употреба Со Полица Загради Со Дупки За Монтажа.Наменета За Центарот На Платите И На Завршува Со Полица Overhang.; Гума Перници Не Се Вклучени.Единица Слабо L x W x H (во) : 1-1/4 x 5/8 x 1/2 *Проценува*.Количина : 10 Компјутери/ Set; Испорака Тежина : 4 мл.Поставено На 10 Компјутери Центар Полица Остатокот Клип За Загради Да Се Откажам Стакло, Дрво Или Метал Shelf Zinc Finish Compatible Со Дрвени, Метални Или Стакло Shelving Easily Рамнотежа & Задржи Полиците Во Place Use Со Полица Загради Со Дупки За Монтажа.Наменета За Центарот На Платите И На Завршува Со Полица Overhang.Гума Перници Не Се Included Unit Слабо L x W x H (во) : 1-1/4 x 5/8 x 1/2 *Проценува*Испорака Тежина : 4 oz Quantity : 10 Компјутери/ Set.

За производот

Слични предлози