• Ново
220V Удобно Контролер Сензор Безжичниот Далечински Управувач Switch Силна Анти-Мешање УЛ-Уверение BERM Далечински Управувач Switch Не се лизга за Фабрика Работилница

220V Удобно Контролер Сензор Безжичниот Далечински Управувач Switch Силна Анти-Мешање УЛ-Уверение BERM Далечински Управувач

DEN 1360.80
Износ
Во продавницата.

Исто така не се лизга дизајн помага удобно и да не се лизга се чувствуваат, што е исто така лесно да се работи.Со силни анти-мешање, далечински управувач switch поддржува 360° omni-насочен слепи агол.Овој далечински управувач предавателот е широко се користи за фабрика работилница, земјоделски наводнување, електрични вратата, итн.За меморија за складирање, како контролер сензор е направен од пламен retardant материјал.УЛ одобрени безбедност терминал блок е лесно да се инсталира, кој е лесен и практичен за употреба.Функција : 1. Со силни анти-мешање, далечински управувач switch поддржува 360° omni-насочен слепи агол.2. За меморија за складирање, како контролер сензор е направен од пламен retardant материјал.3. УЛ одобрени безбедност терминал блок е лесно да се инсталира, кој е лесен и практичен за употреба.4. Овој далечински управувач предавателот е широко се користи за фабрика работилница, земјоделски наводнување, електрични вратата, итн.5. Исто така не се лизга дизајн помага удобно и да не се лизга се чувствуваат, што е исто така лесно да се работи.Спецификација : Предмет Тип : Далечински управувач switch Product Големина : Прибл. 55 x 35 x 103mm / 2.2 x 1.4 x 4.1 in Product Модел : BERM-2201 Rated Напон : 220 VRated Струја : 25 ARated Моќ : 6250 WType : РГ дигитални безжични input Battery Тип : Сува battery Battery Модел : 23 ANominal Капацитетот на Батеријата (единица : m Ah) : 150 Package Листа : 1 x Далечински Control1 x Switch.

За производот

Слични предлози