• Ново
Kolddraft 102146302 Kold-Нацрт Пумпа за Вода Комплет со 2 Пумпи

Kolddraft 102146302 Kold-Нацрт Пумпа за Вода Комплет со 2 Пумпи

DEN 19176.00
Износ
Во продавницата.

Пакет Димензии : 14.6 cms (L) x 26.3 cms (W) x 30.8 cms (H).Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Кина.Kolddraft 102146302 Kold-Нацрт Пумпа За Вода Комплет Со 2 Пумпи.

За производот

Слични предлози