• Ново
Sunlucky 3 Парчиња Starfishs Косата Клипови за Девојки Не се Лизга Barrettes Деца Starfishs Бебе Девојка Метал Коса Додатоци за Деца Девојки Мало Бебе Малку Тинејџерски - Коса Barrettes Boh

Sunlucky 3 Парчиња Starfishs Косата Клипови за Девојки Не се Лизга Barrettes Деца Starfishs Бебе Девојка Метал Коса Додатоци

DEN 77.52
Износ
Во продавницата.

100% сосема нов и висок квалитет.Модерен морска ѕвезда headdress е погоден за повеќе наврати, особено плажа, море или секојдневна употреба.Модерен морска ѕвезда headdress е погоден за повеќе наврати, особено плажа, море или секојдневна употреба.Се применува за сите возрасти, како што се деца, жени или девојчиња.Ракотворби, лесен за ракување, можете брзо да се направи фризура сакате.Како свадба, забава, роденден, прослава, декорација, итн.Морска ѕвезда шноли се направени од природни вистинска морска ѕвезда, па може да има некои мирис на природна морска ѕвезда, но тие се на подобар квалитет и водоотпорен.Материјал : природна морска ѕвезда (бидејќи е природен материјал, тоа е малку мирис на морски животни) Убава и великодушни Својот посебен дизајн ќе се направи да изгледа различно.Тие се многу погоден за свадби, партии, танци, партии, датум ноќи, па дури и секојдневно носење.Одличен подарок за вас и вашите пријатели.Морска ѕвезда шноли се направени од природни вистинска морска ѕвезда, па може да има некои мирис на природна морска ѕвезда, но тие се на подобар квалитет и водоотпорен.Ракотворби, лесен за ракување, можете брзо да се направи фризура сакате.На моден дизајн е многу популарна.Да те направи шармантен, елегантен, убава и шармантна Ова е добар подарок за љубителите, семејство, пријатели и колеги.Елегантен и уникатен коса додатоци се направи сте посигурни и убава и да стане центарот на вниманието во толпата answer : ___________________________ Note : како што е прикажано на сликата, ќе има некои отстапувања помеѓу реалниот објект и слика на Производи вклучуваат : 3 X морска ѕвезда шноли.

За производот

Слични предлози