• Ново
LODFIBER JD093B HPE Компатибилен 10GBASE-LRM SFP+ 1310nm 220m ДОМ Transceiver

LODFIBER JD093B HPE Компатибилен 10GBASE-LRM SFP+ 1310nm 220m ДОМ Transceiver

DEN 2059.20
Износ
Во продавницата.

JD093 B.HPE JD093 B Компатибилни. 10 GBASE-LRM SFP+ transceiver модул за MMF, 1310nm бранова должина, 220m, LC дуплекс конектор.LODFIBER JD093 B HPE Компатибилен 10 GBASE-LRM SFP+ 1310nm 220m ДОМ Transceiver 100% HPE Компатибилен 10 GBASE-LRM SFP+ transceiver модул за MMF, 1310nm бранова должина, 220m, LC дуплекс конектор Спецификации : Дел Број : JD093 B Форма Фактор : SFP+ Вид Уред : Transceiver модул Апликација : 10 GBASE-LRM Трансфер на Податоци го Оценувате : 10 Gbps бранова Должина : 1310nm Макс Далечина : 220m Влакна Тип : MMF Конектор : Дуплекс LC Температурата на работа : 0~70 °C во Согласност со MSA SFP+ Спецификација.

За производот

Слични предлози