• Ново
P&J Тргување камперски оган Мирис на Нафта - Премија Одделение Миризливи Масла - 30ml

P&J Тргување камперски оган Мирис на Нафта - Премија Одделение Миризливи Масла - 30ml

DEN 160.80
Износ
Во продавницата.

10ml стакло килибар шише со лесен издавање евра dropper (dropper inset во шише) ззп. 10ml=.33oz.Со повеќе од 30 години во индустријата, нашиот меѓународното здружение за ароми заверена Господар Мироварец создава високо концентрирани, Phthalate слободни, подобрени формулации за употреба во домот и тематски апликации.Овој производ е мирис на нафта и, како такви, нема терапевтска вредност.Наменет е за козметички и за домашна употреба само.Се препорачува употреба на овој мирис на нафта е за дома и во автомобил дифузија; разредена во телото се грижи формулации; Свеќа домашен производи за чистење; и постојните unscented производи.Не е за внатрешна употреба или lip balm производство.Овој производ не треба да се користи undiluted.Флеш Точка >202. Вегетаријанската; Суровост-Бесплатно; Глутен-Слободни.Оваа Премија/Козметички Одделение масло е формулиран од страна на нашиот господар мироварец за тесно да реплицираат на констатираните арома на камперски оган.Овој Мирис Масло се препорачува за употреба во домот и автомобилот дифузија, или разреден во вашиот свеќа, сапун, бања, тело или за нега на коса формулации.Овој производ е наменет за козметички и дома мирис употреба.НЕ ingest.НЕ користите во lip balm/нега формулации.Прекинете со употреба доколку се јавува нервоза.Да се чува далеку од деца и домашни миленици.

За производот

Слични предлози