• Ново
N#Кожата-Friendly Перат Удобно Мека Промена на Предниот Поклопец, Менување на Маса Подлога Капак, за Бебе Дома(Малку Мечка)

NКожата-Friendly Перат Удобно Мека Промена на Предниот Поклопец, Менување на Маса Подлога Капак, за Бебе Дома(Малку Мечка)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Еластична.Високо еластична и тоа одговара на повеќето стандардни промена влошки.На оваа подлога се покријат обезбедува чиста животна средина при промена на пелена или правење на бебе масажа.Карактеристики : Направен од квалитетот полиестер со ПВЦ слој, меки, удобни и кожа-пријателски.Мие и може да се користи постојано, лесно да се чисти и суви.Лесно да се инсталира и на дното еластична дизајн држи капакот во место.Имаме неколку типови за вашиот избор. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Мие и може да се користи постојано, лесно да се чисти и суви.14 и делови in Weight : прибл.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Material : Polyester Color : Прикажува како Picture Optional Тип : #1, #2, #3, #4, #5 Size : прибл.01 oz Package Листа : 1 * Менување на Подлога Cover Note : 1.Детето се менува подлога корица вклопува повеќето менување на влошки, тоа се прави на квалитетот полиестер со ПВЦ слој, дише и мека на бебето е нежна кожа. Ве молиме овозможи 0~1 инчен грешка поради прирачник за мерење.Мие и colorfast, убаво старечки додатоци правење на вашиот старечки работат повеќе погодно.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

За производот

Слични предлози