• Ново
Baywell Влажно И Суво Торба Бебе Водоотпорен Nappy Торба Патент Торба Перат Бебе Пелена Торба

Baywell Влажно И Суво Торба Бебе Водоотпорен Nappy Торба Патент Торба Перат Бебе Пелена Торба

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

♥♥Двојно патент прегради што го прави многу полесно за вас да се одделат валкани и чисти пелени или други мокри предмети. ♥♥Овие влажни кеси се задржи и сè друго во вашата торба сува и слободни од пот мирис.Може да се стави користи пумпа делови во овде и да ја стави торбата во пауза соба фрижидер.Мора да се има за да може да mommies, исто така, добри производи за пливач, спортисти.Ако облека добива валкани или навлажни, или ако училиште има ден на водата, на мокра облека може да бидат содржани овде.

За производот

Слични предлози