• Ново
Алуминиум Легура Одговараат на Закачалки Трајни Панталони Фустан, Кошула Закачалка Облека Закачалка за Возрасни, Деца

Алуминиум Легура Одговараат на Закачалки Трајни Панталони Фустан, Кошула Закачалка Облека Закачалка за Возрасни, Деца

DEN 2131.20
Износ
Во продавницата.

Силен, но лесни закачалки кои ќе траат вечно.Исклучително убава и богата во потрага алуминиум легура закачалки ќе живее до крајот на својот плакар.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Компактен и лесен, овие крпа закачалки, не се многу простор во вашиот плакар или гардероба. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Исклучително убава и богата во потрага алуминиум легура закачалки ќе живее до крајот на својот плакар.39 инчен Нема мало пакет. 420 x 225mm / 16.Совршен подарок за сите празнична и не-празнична прилики како Housewarmings, Бебето Тушеви, Родендени, Годишнини, денот на Благодарноста, Божиќ, Hanukah, Нова Година, и многу повеќе!Спецификација : Материјал : Алуминиум легура Факултативна Боја : Шампањ злато,Темно зелена,Сива,Розово злато,Сребро Големина : стан.Овие се ултра-издржливи метална закачалки се сигурни да ви трае долго време.Само совршен и елегантен решение за сите ваши облека чување проблеми!Овие се ултра-издржливи метална закачалки се сигурни да ви трае долго време.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.85 во Количина : 1 компјутер Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Облека Закачалки(други додатоци демо на сликата не е вклучена.Силен, но лесни закачалки кои ќе траат вечно.Компактен и лесен, овие крпа закачалки, не се многу простор во вашиот плакар или гардероба.

За производот

Material:
Aluminum alloy
Optional Color:
Champagne gold,Dark green,Gray,Rose gold,Silver
Size:
app. 420 x 225mm / 16.53 x 8.85in
Quantity:
1 pc

Слични предлози