• Ново
VIVIXIXILAOJH Велигден Ѕид Налепница Зајакот Bunny Прозорец Налепници Decals DIY Позадина Декорација

VIVIXIXILAOJH Велигден Ѕид Налепница Зајакот Bunny Прозорец Налепници Decals DIY Позадина Декорација

DEN 162.00
Износ
Во продавницата.

Безбедност и заштита на животната средина, не-токсични мирис-бесплатно, погоден за семејството безбедно дома простор.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 x Ѕид Налепница (други додатоци демо на сликата не е вклучен!). ★Безбедност и заштита на животната средина, не-токсични мирис-бесплатно, погоден за семејството безбедно дома простор. 100% сосема нов и висок quality Features : Направен од висок квалитет на отстранлив ПВЦ материјал, водоотпорен, лесен за чистење. ★Брз и лесен начин да декорирате вашиот дом, дом, канцеларија или соба.Децата ќе го сакам овие симпатична bunny, тема да се стави на прозорецот, стаклена врата дури и фрижидер. ★Лесно да лупам надвор без оштетување на стакло или на држат и не остави траги на лепак, без трајно оштетување на вашиот windows.Лесно да лупам надвор без оштетување на стакло или на држат и не остави траги на лепак, без трајно оштетување на вашиот windows. ★Деца ќе го сакам овие симпатична bunny, тема да се стави на прозорецот, стаклена врата дури и фрижидер.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.Брз и лесен начин да декорирате вашиот дом, дом, канцеларија или соба.

За производот

Material:
PVC
Size:
approx.22x30cm/8.66x11.81in
Optional Colors:
Red, Purple, Blue
Quantity:
1 Pc
No retail package. :
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package Includes:
1 x Wall Sticker (other accessories demo in the picture is not included!) :

Слични предлози