• Ново
Жолто Куче Дизајн Акција Наслов Римски Стил H Куче Темперамент

Жолто Куче Дизајн Акција Наслов Римски Стил H Куче Темперамент

DEN 463.44
Износ
Во продавницата.

Ова е Акција Наслов Римски Стил H Куче Темперамент - Големина X-Small - 3/8 Инчи Широка и одговара на Обемот на Градите, од 8 до 14 инчи од Жолто Куче Дизајн, римската, или "H", подигнат е совршен за кучиња со necks што се поголеми од нивната глава или кучиња што се повлече.Овие куче јаки се поткрепени со Жолто Куче Дизајн.Мерка вашето куче околу најголем дел од нејзините гради, обично веднаш зад предните нозе.Ако сте шопинг за дизајнер, прифатлива куче додатоци, тогаш не гледам понатаму.НАПРАВЕН ВО САД се Произведени од почеток до крај со Жолто Куче Дизајн во Greensboro КООРДИНАТОР.Одлично за надворешна кучиња, вода кучиња и услуга кучиња.Машина перат и временските отпорни.Овие трајни, загарантирана да трае куче производи немаат груби рабови, без конци за кавгата или не, никаков проблем се случува во миење, и без стрес да ги вклучите или исклучите вашиот кучиња. МАТЕРИЈАЛ & ИЗДРЖЛИВОСТ - дизајнот е всушност дел од јака себе и НЕ ЌЕ падне.

За производот

Слични предлози