• Ново
Sungrace 2 Пакет Екстра Долг Y Вретено М8 Скалило Banister Бебе Портата Adaptors за Dreambaby Притисок Монтирани Безбедност и домашно Милениче Безбедност Гејтс (Црна, 8mm)

Sungrace 2 Пакет Екстра Долг Y Вретено М8 Скалило Banister Бебе Портата Adaptors за Dreambaby Притисок Монтирани Безбедност

DEN 310.80
Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Метал + PP.М8 завртки одговара гејтс со 8мм дијаметар дупка на вретеното, ве молиме бидете сигурни дека големината пред да ги купат.Количина : 2 Пакет.Метал материјал, издржлив и еднократно.Посебна Y-во облик на дизајн, погоден за скалите, агли и други форми.Глава завиткани силикони дизајн за подобро фиксирање и заштитени мебел. 12cm продолжен дизајн за подобро да се исполнат соодветните барања.Прилагодливи Lenth Завртки, лесно да се инсталира без алатки.Компатибилен со притисок гејтс од Regalo, Лето Доенче, Карлсон, Врвот Шепа, и Evenflo.Материјал : метал.Количина : 2 Пакет.Пакет се Вклучени : 2 x Y Вретено Banister Портата Adaptors.

За производот

Слични предлози