• Ново
Домаќинство Возрасни Закачалки Силна Пластика, Облека Закачалки за Блузи Фустани, Здолништа Панталони Не се Лизга Закачалка Кука 10pcs

Домаќинство Возрасни Закачалки Силна Пластика, Облека Закачалки за Блузи Фустани, Здолништа Панталони Не се Лизга Закачалка

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Ја зголемува вашата употребливи гардероба простор.Простор За Заштеда.Здрав, не се лизга, едноставно да се откажам облека.Материјал : Пластика.Погоден за woolens и delicates, блузи & кошули, панталони& здолништа, јакни & палта и слично.Спецификација : Материјал : PPColor : black Size : 36cm*20cm/14.17"*7.87"Пакет се вклучени : 10pcs * Облека Закачалки.

За производот

Material:
PP
Color:
black
Size:
36cm*20cm/14.17*7.87
Package included:
10pcs * Clothes Hangers :

Слични предлози