• Ново
Женска Суичери и Дуксери, Суичери Цвет Tee Графички Долг Ракав Лабава Одговара Мода Модерни Дуксери Блузи

Женска Суичери и Дуксери, Суичери Цвет Tee Графички Долг Ракав Лабава Одговара Мода Модерни Дуксери Блузи

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

80" Ракав : 45см/17.26" Должина : 70cm/27.87" Должина : 67cm/26.72" Должина : 59cm/23. ☞♥【Материјал】 : Нашата sweatshirs се направени од високо квалитетна поврзана меки ткаенини, кои се мазна, еластична и растеглив, флексибилен и да се дише, удобен за носење. ☞♥【Натпревар】 : Едноставно Основните Tshirt е Совршен за да Навивам во Предниот дел или да ја Напуштат и да Излезе со Фармерки, Шорцеви, Leggings, Панталони или Здолниште за Концизен Изглед. ♥ 【За Големината】Постојат многу големини на овој T Кошула.02" ✿✿Големина : L НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104cm/40.94" Ракав : 49cm/19.67" Ракав : 54cm/21.Ве молиме да проверите на последната слика на производот внимателно.Ние ви препорачуваме додавање на 1 или 2 големини Ако сакате лабава стил. ☞♥【За Големината】 : Постојат многу големини на овој T Кошула.исечете zip до качулка затворање.52" Ракав : 51cm/20.23" ✿✿Големина : M НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100cm/39.Нашата големина ќе биде помала од вообичаената.Произведено во САД или Увезуваат.38" ✿✿Големина : 3 XL НАС : 16 велика БРИТАНИЈА : 20 на ЕУ : 46 Биста : 116cm/45.09" Ракав : 53cm/20.Исто така може да го Спарите овој Повик блузи под Јакна во Зима.✿✿Големина : S НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 96cm/37.29" Должина : 63cm/24.59" ✿✿Големина : 2 XL НАС : 14 велика БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 112cm/44. ♥ ♥ Здраво,Добредојдовте на fine_fine Продавница.Мора да се Има Женска Блузи во Вашата Гардероба. ☞♥【Карактеристики】 : Долг Ракав/ Crewneck/ V Деколте/ Худ/ Не Худ/ Вратоврска Боја/ Искачување Боја/ Солидна Боја/ Симпатична Графички Печати/ Диносаурус Дуксери/ Сончоглед Печатени/ Жаба Качулка/ Zip Нагоре/ Руно/ Писмо Print/ Исече/ Тиква Скелет Ноќта На Вештерките Дуксери/ Ноќта На Вештерките Суичери/ Грда Божиќ Дуксери/ Грда Божиќ Суичери.

За производот

Слични предлози