• Ново
Месечината Mullins Оригинални Мастило Дневната Стрип-Лента на Уметноста потпишан Ferd Џонсон 1973 B3083

Месечината Mullins Оригинални Мастило Дневната Стрип-Лента на Уметноста потпишан Ferd Џонсон 1973 B3083

DEN 3599.76
Износ
Во продавницата.

МЕСЕЧИНАТА MULLINS Оригинални Мастило Дневната Стрип-Лента на Уметноста.Ferd Џонсон ПОТПИШАН 1973 Вести-То Ко.Inc.Вклучува Чарлс Скот Галерија ГРБ.Тие се измери околу помеѓу 17.5" до 18" со 5 3/4".Ова е ОРИГИНАЛНИОТ МАСТИЛО УМЕТНОСТ за Дневната Стрип-Лента, составен и потпишан од страна на FERD ЏОНСОН се користи за производство на весникот дневната стрип-лента.Постојат сина молив prelims на задната страна на некои од ленти.Создадена во мастило над графит на Бристол одбор.Тие се измери околу помеѓу 17.5" до 18" со 5 3/4".Со лесни за ракување и работ носат, слабо тонирање на маргините, текст и слика за да го залепите ups-от (некои кои се лабава), мали pinholes, мека агол испакнатини, и nicks по должината на рабовите на некои.Ние ќе вклучуваат Чарлс Скот Галерија ГРБ.ПРЕВОЗОТ ЦЕНАТА ГО ВКЛУЧУВА ПРЕВОЗОТ И ОСИГУРУВАЊЕ!.

За производот

Слични предлози