• Ново
Kayphyeo Тешки Мотор Bungee Товар Нето-со 8 Куки Голем Капацитет Мотоцикл Товар Нето Патнички Багаж Рек Растеглив Еластична Велосипед Оптоварување Карго Осигурување (Нет?

Kayphyeo Тешки Мотор Bungee Товар Нето-со 8 Куки Голем Капацитет Мотоцикл Товар Нето Патнички Багаж Рек Растеглив Еластична

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

【8 ABS Кука】На bungee кабелот нето доаѓа со 8 трајни ABS куки за флексибилност и метежот бесплатен простор за складирање.【Премиум Материјалот】за Разлика од обичните гума направени, нашиот товар мрежата е изградена со увезени зајакнат и задебелена латекс, која нуди сигурен еластичност и цврстина, флексибилни должина може да биде продолжен со 1 : 2.6 инчи (Секоја мрежа растојание е 2.Универзална одговара на повеќето мотоцикли/мотор, АТВ, велосипед багажник, велосипед со кошница, моторни санки, кофа, карго превозникот, и товар box, итн.Боја : црна/Материјал : латекс/4mm Дебелина и 9x9 Мрежи.Покрај тоа, за полесно да се извади и во.Различни од метални куки, вие не мора да се грижите за гребење и ' рѓа. 【Голем Капацитет】 Овој багаж мрежа има исклучително тешки оптоварување со секоја мрежа : 19.Лесно да се движите дека може рака на мотоцикл оптоварување, испреплетени-слободен за прицврстување и инсталацијата брзо. 【Складирање Торба Вклучени】доаѓа со преносливо чување торба, удобен за носење и да ја задржите мотор bungee товар нето уредни и чисти, спаси повеќе место и повеќе не се плеткаш. 【Разноврсна Употреба】Мотоцикл багаж товар нето-е совршен за транспорт шлем или мали пакети товар.ПОГОДНА ЗА.Освен тоа, може да ги спречи паѓање од meshes.6in/1 x Складирање Торба/Количина за куки : 8 PCS.17 инчен), кои можат да издржат силен тензија и цврсто да се поправи за да го заклучите многу ставки на вашиот автомобил покрив.

За производот

Слични предлози